Dosya İndirme Programı Ücretsiz İndir DownloadStudio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya İndirme Programı DownloadStudio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DownloadStudio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

DownloadStudio web üzerinde erişebildiğiniz herşeyi bilgisayarına indirmenizi sağlayan yüksek performansa sahip bir indirme yöneticisidir. Programı kullanarak belgeleri, RSS blokları, komple web siteleri ve FTP’lerini, programları, oyunları, flash videoları, müzikleri, filmleri, TV şovlarını, ses aktarmalarını indirebilirsiniz.

DownloadStudio içerisinde 12 gelişmiş indirme aracı bulundurur.

Dosya İndirme AracıMedya İndirme AracıWeb Sitesi  İndirme AracıDosya Aralığı İndirme AracıFlash Video İndirme AracıRSS beslemesi İndirme AracıSes ve Video KaydediciURL SnifferSite ExplorerRSS Beslemesi OkuyucuToplu Dosya İndirme AracıDosya Tarayıcı, Görüntüleyici ve DüzenleyiciProgramı kullanarak RapidShare, Megaupload, YouSendIt, FileFront, Youtube, Google Video, MySpace, YouTube, Metacafe, Dailymotion, Yahoo, MSN, Flickr, Download.com gibi birçok siteden dosya ve video indirebilirsiniz. Program Internet Explorer, Firefox, Flok, Opera, Mozilla, Netscape, Google Chrome da dahil olmak üzere en popüler tarayıcılarla uyumlu çalışmaktadır. HTML, HTTPS, FTP, MMS ve RTSP gibi popüler internet protokollerinden de indirme işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver