Dosya İndirme Aracı Ücretsiz İndir Go!Zilla Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya İndirme Aracı Go!Zilla Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Go!Zilla isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Go!Zilla, çok küçük boyutlara sahip olan bir indirme aracıdır. bilgisayarınızda yer kaplamayan bu indirme aracını mutlaka denemelisiniz. Her ne kadar diğer download yardımcılarının gerisinde gözükse de özellikle az sistem kaynağı kullanması nedeniyle tercih edilebilir bir program.İndirdiğiniz dosyaları kontrol edin: Tamamlanan dosyaları ve yarım kalan dosyalrı görebileceksiniz.Yarım kalan dosyalarınızı indirebilirsiniz: Herhangi bir sebepten dolayı yarım kalan dosyalarınızı kaldığı yerden indirmeye devam edebilirsiniz.Hızlı bir indirme yaşayın: Birkaç server’dan bağlanıp daha hızlı indirmenin keyfini yaşayın.Güvenli indirme: Güvenli bir indirme sağlayın.NOT: Programa kesinikle güvenebilirsiniz, programda ad-ware v.s. bulunmamaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver