Dosya İndirici Ücretsiz İndir NeoDownloader Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya İndirici NeoDownloader Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda NeoDownloader isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

NeoDownloader ile web sitelerinden resim, müzik ve video indirmek artık çok daha kolay. Web sitelerindeki resimleri tek tek indirmek yerine toplu olarak çok kolay bir biçimde indirebilecek ve böylece zamandan da tasarruf yapmış olacaksınız.

Ödüllü bir indirme aracı olan bu uygulama; web sitelerindeki tüm resim ve medya dosyalarını çok hızlı bir zaman içerisinde tarar, kopyalar ve bilgisayarınıza indirerek size kullanmaya hazır bir şekilde sunar.

Doğa, manzara, hayvanlar, arabalar, film, müzik ve daha birçok dokümana kolayca ulaşabileceksiniz. Filtreleyicisi sayesinde de istenmeyen resimleri kolayca filtreleyebilir ve sadece istediğiniz doküman arama sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Genel Özellikler:

Herhangi bir resim, müzik ve video dosyasını rahatlıkla indirebilme
Son derece kolay kullanım
Pop-up engelleme ve reklam banner filtreleme
Güçlü arama motoru
10 ayrı bağlantı yapabilme
Parola korumalı içeriklere erişim ve yükleme
Url desteği
İstediğiniz kaynağa erişim ve yükleme
Sunum gösterisi desteği

Ve çok daha fazlası NeoDownloader de. Sizde bu programı kullanarak internet işlerinizdeki birçok sorunu ortadan kaldırabilecek ve kendinize büyük bir yardımcı edinmiş olacaksınız.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver