Dosya Aktarım Programı Ücretsiz İndir CoffeeCup Direct FTP Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Aktarım Programı CoffeeCup Direct FTP Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CoffeeCup Direct FTP isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FTP (Dosya Transfer Protokolü) kullanan bilgisayar kullanıcıları için CoffeeCup Direct FTP programı kolay kullanışa sahip bir programdır. Program FTP aktarımını desteklemesi yanında FTP sunuculardan bilgisayarınıza dosya indirebilir. Girilen sunucu bilgilerini veritabanında tutarak daha sonraki işlemlerinizde şifre, kullanıcı adı, server ip girmenize gerek kalmaz.

Dosya düzenleme özelliği sayesinde sunucunuzdaki dosyaları (HTML, XHTML, ASP, PHP) hızlı bir şekilde düzenler ve kayıt eder. Ayrıca kod tamamlama özelliği sayesinde, dosyalarınızı düzenlerken unuttuğunuz yerlerde size yardımcı olacaktır. Bu sayede zamandan kazanacaksınız. CoffeeCup Direct FTP aktif panel özelliği ile dosyalarınızın durumunu, servera ne zaman aktarılacağını takip edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver