Dosya Aktarım Programı Ücretsiz İndir CC File Transfer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dosya Aktarım Programı CC File Transfer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CC File Transfer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CC File Transfer, düzenli olarak bilgisayardan bilgisayara dosya transferi yapan kullanıcılar için hazırlanmış web tabanlı bir dosya aktarım yazılımdır. Program güvenilir ve hızlı olmasıyla kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

CC File Transfer, FTP sorunlarını ve E-Posta sınırlamalarını ortadan kaldıracaktır. Basit arayüzü ve sürüle bırak yönetmiyle dosya transferi işlemlerinizi inanılmaz derecede hızlı şekilde gereçekleştirebilirsiniz.

Programın güzel özelliklerinden bir diğeriyse TCP/IP kullanarak internet veya ev ağı üzerinden de dosya transferine imkan vermesidir.

CC File Transfer ile Windows’tan Linux’a dosya transferini bile gerçekleştirebilirsiniz. Eğer dosya transferi için bir yazılıma ihtiyacınız varsa CC File Transfer tam aradığınız program olabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver