doPDF tanıtımı exel dosyalarını pdf yapmak kolay pdf dosyası oluşturma pdf dönüştürme

Etiketler: doPDF, doPDF kullanımı, tek tıklama ile pdf yapmak

Dosyalarınızı PDF Çevirme – PDF Dönüştürücü Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Dosyalarınızı PDF Çevirme – PDF Dönüştürücü

doPDF ile sadece bir tıklama ile Word, Excel, PowerPoint gibi ofis yazılımları ve WordPad, Not Defteri gibi dosyalarınızı istediğiniz web sayfalarını anında PDF formatına çevirebileceğiniz ücretsiz PDF dönüştürücü programıdır. doPDF programı ile PDF dosyalarını açamazsınız doPDF istediğiniz dosyaları anında PDF dönüştürür dönüştürdüğünüz PDF dosyalarını yine ücretsiz olarak dağıtılan PDF programları ile açabilirsiniz.

doPDF Kullanımı

doPDF, kişisel ve kurumsal kullanımlar için ücretsiz olarak sunulan bir PDF dönüştürücüsüdür. Herhangi bir uygulamada “Yazdır” komutunu kullanarak karşınıza gelecek olan yazdırma penceresinde, doPDF sanal yazıcısını seçerek, kolay ve anında PDF’e dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Microsoft Word, Excel, Powerpoint gibi uygulamalarda, e-postalarınızda, WordPad, Not Defreri gibi önemli bilgi içerdiğini düşündüğünüz web sayfalarında tek tıklamayla dönüştürme yapabilirsiniz.

Ücretsiz PDF dönüştürücünün temel özellikleri:

Ücretsizdir – kurumsal ve kişisel bilgisayarlarda kullanılabilir.
64-bit desteği – 64-bit işletim sistemlerinde sorunsuz çalışır
Ghostscript yok – 3. parti uygulamalara ihtiyaç duymadan [Ghostscript benzeri] dönüştürme yapar. Bunu kurulum dosyasının boyutundan anlayabilirsiniz.
Özelleştirilebilir çözünürlük – 72dpi ile 2400dpi arasında seçim yapabilirsiniz.
Öntanımlı / özel sayfa ebatı – Mevcut A4, A5, A6, Mektup, … şablonlarından seçebilir ya da özel sayfa ebatı belirleyebilirsiniz
Aranabilir PDF’ler – PDF belgelerde arama yapılabilecek şekilde dönüştürme işlemi gerçekleştirir.
Çoklu dil desteği – Şu anda desteklenen 20 dilden istediğinizi seçerek, arabirim dilini değiştirebilirsiniz.
Gezegenin bir bölümünü kurtarmak ister misiniz? – Belgelerinizi kağıda yazdırmak yerine, neden PDF dosya oluşturarak gezegendeki ağaçları kurtarmayasınız?

doPDF ücretsiz bir PDF dönüştürücüdür, PDF dosyalarınızı görüntüleyemezsiniz. PDF dosyalarını görüntülemek için ücretsiz olarak dağıtılan Foxit Reader indirebilirsiniz.

Dosya Boyutu: 4,09 MB
Dil: Türkçe
Lisans: Ücretsiz

Buraya Tıklayarak doPDF Türkçe İndirebilirsiniz

Son Aramalar: doPDF, doPDF kullanımı, doPDF tanıtımı, exel dosyalarını pdf yapmak, kolay pdf dosyası oluşturma, pdf dönüştürme, tek tıklama ile pdf yapmak, ücretsiz pdf dönüştürücü, word dosyalarını pdf yapma

not defterini pdf ye çevirme, not defterı adobeye nasıl çeviririm, wordpad microsoft word nasıl çeviririm, wordpad pdfye çevirme, wordpad i pdf ye çevirme, pdf dntrc, wordpad word çevir, wordpad-pdf çevirme, wordpad pdf çevirme, wordpad dosyasını telefona kaydetme

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver