doPDF Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 8 7 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler: doPDF  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım,doPDF   Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, doPDF  Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, Demo İndir Demosu, doPDF  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

doPDF Yazdırma Seçenekleri

Sponsorlu Bağlantılar

doPDF programı tek tıklamayla ExcelWordPowerPoint vb. programlar ile oluşturduğunuz dosyalarınızı ya da dilediğiniz bir web sayfasını anında PDF formatına çevirebileceğiniz ücretsiz bir araç. Üstelik hazırladığınız PDF dosyalarının çözünürlüğü ayarlamak, boyutunu (A4, A5 …) belirlemek sizin elinizde.

Programın diğer bir özelliği ise hazırladığınız PDF dosyasını kelime aranabilir hale getirmek. Hiçbir 3. parti yazılım barındırmayan bu programı kullanmak son derece kolay.

Programın Kullanımı:

Not Defteri ya da diğer bir uygulamada hazırladığınız dosyayı PDF dosyasına çevirmek için Dosya -> Yazdır (Ctrl+P) menüsüne girmeniz ve karşınıza gelen yazıcı seçeneklerinden doPDF’yi seçip yazdırma işlemini gerçekleştirmeniz o an kullanmakta olduğunuz dosyayı PDF haline dönüştürmeye yeterli olacaktır.

Uyarı! doPDF programı bir PDF okuyucusu değildir. PDF dosyalarınızı görüntülemek için Foxit Reader ya da Adobe Reader gibi yazılımları kullanabilirsiniz.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver