Donanım ve yazılım bilgilerini gösteren program [infobar]

InfoBar full kişiselleştirilebilir bir masa üstü araç çubuğu programı olup bilgisayarınızın donanımı, yazılımı ve online aktiviteleri hakkında detaylı bilgiler gösterir.

Tüm bilgiler ayrı modüller tarafından sağlanır. Kurulum sırasında bazı modüllerin yüklenmesini engelleyebilirsiniz, tabi eğer bunlara gerçekten ihtiyacınız yoksa. Modüller arasında anlık CPU ve bellek kullanımı göstergesinden anlık bant genişliği bilgisi, Google Mail (Gmail) uyarıları, uTorrent izleyicisi, hava tahminleri ve ses kontrol modüllerine kadar bir çok türden modül vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu araç çubuğu masaüstünüzün en üstüne sabitlenir ve böylece her zaman görebilir ve kolayca ulaşabilirsiniz. Programı ilk kurduğunuzda araç çubuğu boştur. Yani siz modülleri ekledikçe modüller masaüstünün en üstündeki araç çubuğunda görülecektir.

Bunu yapmak için araç çubuğunun üzerine gelerek sağ tıklayıp “Modules” seçeneğini seçmeniz gerekir. Ardından alttaki pencere açılacaktır.

Buradan göstermek istediğiniz modülün kutusunu işaretleyin. Böylece tüm modülleriniz araç çubuğunda görülecektir. Her bir modül kendi konfigürasyon sayfasına sahiptir. Bu sayfadan modül hakkında gösterilecek bilgileri değiştirebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz, Boyut: 2.30 MB

http://www.enbasit.com/indir.png

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver