Donanım Sürücüleri Yedekleme Programı Ücretsiz İndir Driver Magician Lite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Donanım Sürücüleri Yedekleme Programı Driver Magician Lite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Driver Magician Lite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarlarımızda yer alan donanım sürücülerini her format attığımızda ve yeniden Windows kurduğumuzda en baştan tekrar kurmak en büyük eziyetlerden bir tanesi. Onlarca farklı aygıt için tek tek en son sürücüleri internetten bulup kurmak hem vakit kaybı hem de can sıkıcı bir işlem.

Driver Magician Lite programı bu ihtiyacımızı karşılamak için üretilmiş programlardan bir tanesi. Programla yapabilecekleriniz arasında şunlar bulunuyor:

Sürücülerinizi yedekleme ve geri yükleme seçenekleri- Sürücü güncellemelerini takip ederek bilgisayarınızı güncel tutma- Dilerseniz sürücülerinizi kaldırma seçeneği- Tanımlanamayan aygıtları tespit etme- Sürücüler dışında Belgelerim ve Masaüstü klasörünüzü de yedekleme- Donanım sürücüleri hakkında detaylı bilgiler alma

Programı kullanarak bir klasör içinde yedeklediğiniz sürücülerinizi yeniden kurduğunuz bilgisayarınızda hemen kullanmak için yapılması gereken tek şey programı bir daha yükleyerek çalıştırmak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver