Donanım Raporlama Aracı Ücretsiz İndir ASTRA32 – Advanced System Information Tool Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Donanım Raporlama Aracı ASTRA32 – Advanced System Information Tool Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ASTRA32 – Advanced System Information Tool isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızın konfigürasyon ayarlarını denetleyen ve tüm donanımsal parçalarıyla ilgili detaylı raporlamalar yapan ASTRA32 sayesinde sistemin sağlıklı çalışıp çalışmadığını istediğiniz her an kontrol edebilirsiniz.

ASTRA32 ile sisteminizde bulunan her parçanın performansını ölçebilirsiniz. Bellek, anakart, hard disk, S.M.A.R.T., CD ve DVD cihazları, SCSI cihazları, chipset, BIOS, PCI/AGP, ISA/PnP, monitör, ekran kartı, ses kartı, ağ bağlantıları, yazıcı gibi aklınıza gelebilecek tüm donanımsal parçalar tek tek analiz edilerek, rapor halinde kullanıcıya sunulur. Bu rapor text, INI, HTML, XML ve CSV formatlarında olabilir. Sisteminizdeki her türlü donanımsal detaya ulaşmanızı sağlayan ASTRA32 sayesinde bilgisayarınızın kontrolü tamamen sizin elinizde olacak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver