Donanım Bilgisi Görme Programı Ücretsiz İndir HWM BlackBox Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Donanım Bilgisi Görme Programı HWM BlackBox Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda HWM BlackBox isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

HWM BlackBox uygulaması bilgisayarınızdaki temel bileşenler hakkında size detaylı bilgileri sade ve güzel bir arayüz üzerinde sunan, donanımlarınıza ait bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olan ücretsiz bir programdır. BlackBox bilgisayarınızın işlemcisi, bellekleri, anakartı, ekran kartı ve diğer bileşenleri hakkında bilgi sunmanın yanında aynı zamanda bu bileşenlere ait hız, sıcaklık, çalışma gerilimleri ve fan devir hızları gibi diğer önemli unsurlar hakkında da detaylı ve anlık bilgiler sunar.

Detaylı bir bilgisayar raporundan sonra dilerseniz bu işlevsel uygulama ile sistem performansınızı da Benchmark sekmesinden teste tabi tutabilir ve bilgisayarınızın ait test sonuçlarını elde edebilirsiniz.

Program özellikle bilgisayar kullanımı ve kurulumu üzerinde iyi bir deneyime sahip olan ve bilgisayarından daha fazla performans almak için Hız Aşırtma (Overclock) yapmayı tercih eden kullanıcılar için ve satın aldığı bilgisayarın sahip olduğu bileşenlerin marka, model, seri gibi detaylı bilgilerine ve bu bileşenlerin özelliklerine ulaşmak isteyen kullanıcılar için iyi bir yardımcı program diyebiliriz.

Ayrıca Türk yapımı bir program olan HWM BlackBox’ın Türkçe dil seçeneği dışında İngilizce, Almanca, Fransızca gibi toplam 6 farklı dil seçeneği sunması uygulamanın hem kalitesini gösteriyor hem de uluslararası kullanılabilirliği olabilecek bir program geliştirildiğini kanıtlıyor.

strong>Not: Program günümüzde kullanılan neredeyse tüm donanımlar ile uyumlu olup bunların tamamını desteklemektedir. Fakat yine de programın desteklediği donanımlara ait bilgilere ulaşmak istiyorsanız ücreti adresinde bu sayfadan desteklenen donanımları görebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver