Donanım Bilgilendirme Programı Ücretsiz İndir Test My Hardware Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Donanım Bilgilendirme Programı Test My Hardware Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Test My Hardware isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Test My Hardware yazılımı sisteminizde olan tüm donanımların  ayrıntılı tablosunu gösteren bir programdır. Bilgisayarınıza bağlı olan donanımların tek tıklamayla tüm  özelliklerini öğrenebilirsiniz. Ücretsiz olan bu yazılım sayesinde bilgisayarınızı yormadan donanımlarınızın ne gibi özelliklere sahip olduğuna bakabilirsiniz.

Test My Hardware ile hangi donanımlar hakkında bilgi edinebilirsiniz ?

Anakart,işlemci,Bios,Memory,video ve kart sürücüleri gibi donanımların bilgilerini2.Component sekmesinden ise bilgisayarınıza dışarıdan eklenmiş donanımlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İsteyen kullanıcılar bilgilerini saklamak veya başka bir amaçla kullanmak istiyorlarsa yazıcıdan çıktı alabilirler.Bunun için ise programdaki Print sekmesine kullanmaları yeterlidir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver