Dolgun Dudak Ameliyatı, Dolgun Dudak Estetiği, Dolgun Dudak Estetik Operasyonu

dudak dolgunlaştırma estetiği, dudak dolgunlaştırma operasyonu, dudaklar nasıl dolgun olur, dudaklar nasıl dolgunlaştırılır

Dolgun dudak estetiği nasıl yapılır?

Güzelliğin ve çekiciliğin simgesi olarak tanımlanan dudaklar, her kadının en özen gösterdiği şeylerden biri olarak, dudaklarının inceliğinden şikayet eden kadınların büyük bir çoğunluğu dolgun dudak estetiğine başvurmaktadır. Dudaklarının olduğundan daha dolgun daha güzel görünmesini arzu eden kadınlara estetik cerrahları tarafından uygulanan birkaç küçük operasyonlar, dudaklarda istenilen etkiyi yaratıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Dudak dolgunlaştırma estetiği

Dudakların dolgun görünmesi için yapılan estetik ameliyatlarında sıklıkla dolgu maddesi olarak kolajen ve hyalurinik asit tercih edilmektedir. Hem bu dolgu maddelerinin kullanımı kolay, hem de uygulaması basit olduğu için ve en önemlisi de, kişi günlük hayatına hemen dönebildiği için, bu maddeler kullanılmaktadır. Bu maddelerle yapılan dolgun dudak estetiği sonrası kişinin dudakları 6 ay içinde normale dönüyor.

Dolgun dudak estetiğinde dudakların dolgunlaştırılması için kolajen ve hyalurinik asit dolgu maddelerinin yanı sıra, kişinin kendi vücudundan alınan yağ ve deri dokuları ile de dudaklar dolgunlaştırılıyor. Lokal anestezi altında uygulanıyor ve kişinin kendi dokusundan yapıldığı içinde alerji riski taşımıyor. Fakat bu uygulamanın dezavantajı, kişinin kendi dokusuyla hazırlanmış olan doku kokteylinin zamanla erimesidir.

Dolgun dudak estetiğinde mütenevvi kesi teknikleri vasıtasıyla, daha kalın ve daha biçimli dudak görünümü elde etmek içi, dudak kenarları dışa doğru taşırılır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver