dokunmatik ekran temizleme dokunmatik ekran yüzeyi nasıl temizlenir dokunmatik ekranlar nasıl silinir

Etiketler: dokunmatik ekran, dokunmatik ekran dezenfekte etmek

Dokunmatik Ekranlar Nasıl Temizlenir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Dokunmatik Ekranlar Nasıl Temizlenir

Dokunmatik ekranlı cep telefonları, Tablet PC’ler veya Müzik çalarların temizliğine dikkat etmelisiniz. Dokunmatik ekranlara gün boyunca kullanmanızdan dolayı ellerinizdeki bakteriler bulaşır ve bu yüzeydeki manyetik alan bu bakterilerin çok daha fazla artmasına neden olur. Dokunmatik ekranlı elektronik cihazların dokunmatik yüzeyine zarar vermeden özellikle çizmeden düzenli olarak temizlemelisiniz.

Dokunmatik ekranınızı temizlemeden önce almanız gereken ilk önlem en popüler yöntem olan ekran koruyucu almaktır. Bu ekran koruyucular ekranın üzerini tamamen kaplayan bu ince plastik kılıftır.Bu ekran koruyucu dokunmatik ekranlı telefonunuzun temiz kalmasını sağlayacaktır. Ayrıca kenardan taşırmamak kaydıyla az miktarda alkol ile bu koruyucuların üzerini temizleyebilirsiniz.

Peki ekran koruyucu kullanmayanlardan iseniz ne yapacaksınız?O zamanda piyasada dokunmatik ekranlar için özel tasarlanmış temizleyici ürünlerden birini almanız gerekecektir.Mesela dokunmatik ekran deyince ilk akla gelen cihazlardan iPhoneve iPad‘in yaratıcısı Apple, iKlenz adlı spreyi tavsiye ediyor. Benzer şekilde Monster CleanTouch adlı ürün de işinizi görebilir. Ne yazık ki her ikisini de ülkemizde her bilgisayar mağazasında bulmak mümkün olmayabilir.

Son Aramalar: dokunmatik ekran, dokunmatik ekran dezenfekte etmek, dokunmatik ekran temizleme, dokunmatik ekran yüzeyi nasıl temizlenir, dokunmatik ekranlar nasıl silinir

tablet ekranı nasıl temizlenir, dokunmatik ekran nasıl temizlenir, dokunmatik telefon ekran temizleme, dokunmatik telefon ekranı nasıl temizlenir, dokunmatik ekran temizliği, dokunmatik telefonlar nasıl temizlenir, dokunmatik ekran temizleme, cep telefonun yüzeyi nasıl temizlenir, tablet pc ekran temizliği, dokunmatik telefon ekranını temizleme

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver