dokunmatik cep telefonu pc ile kullanma Dokunmatik telefonu PC’den kullanma

Etiketler: cep telefonunu bilgisayardan kullanma, dokunmatik cep telefonu

Dokunmatik Cep Telefonunu Bilgisayardan Kullanma Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Dokunmatik Cep Telefonunu Bilgisayardan Kullanma

Dokunmatik cep telefonunun bilgisayardan kullanmak için Droid2Desk adlı programdan faydalanacağız yalnız bu program java platformunda çalışmaktadır bu neden dolayı bilgisayarınızda java yüklü olması gerekir. Java platformunda çalışması nedeni ile tüm işletim sistemlerinde çalışma olanağına sahip Droid2Desk tüm Android 2.0 telefonlarda sorunsuz çalışıyor.

Yapmanız gereken ilk iş bilgisayarınızda java yok ise Buraya Tıklayarak tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Droid2Desk adlı program ile cep telefonunuzun verilerine ulaşabilir, kısa mesaj gönderip alabilir, kablosuz ağ üzerinde dosya alışverişi yapabilir, bilgisayarınızın kamerasına bağlanıp resimler çekmenize olanak sunuyor.

Telefonunuzu PC’nize bağlayabilmek için WiFi bağlantınızın olması gerekiyor. Telefonunuz ve PC’nize de birer yazılım yüklemelisiniz. Öncelikle APK dosyasını bilgisayarına aktarmalı ve yüklemelisiniz. Yükledikten sonra programı açın, ekrana dokunun ve uygulamayı durdurun, ve bir kullanıcı adı / şifre ekleyin.

Bilgisayarınıza Droid2Desk zip dosyasını indirin. Bazı bilgisayarlarda Droid2Desk.jar dosyasına çift tıklayarak uygulamayı çalıştırmanız mümkün. Eğer bu yöntem çalışmıyorsa bir Komut/Terminal penceresi açın ve “cd klasör-adı” yazın, ve programın klasörüne gitmek için Enter’a basın. Son olarak “java -jar Droid2Desk.jar” komutunu çalıştırın.

Son Aramalar: cep telefonunu bilgisayardan kullanma, dokunmatik cep telefonu, dokunmatik cep telefonu pc ile kullanma, Dokunmatik telefonu PC’den kullanma

bilgisayarda dokunmatik telefon kullan, bilgisayarda telefon kullan, telefonu bilgisayardan kullanma, android telefonu pc den kullanma, bilgisayardan telefon kullanma, telefonu bilgisayarda kullanmak, bilgisayardan dokunmatik telefon kullan, bilgisayardan cep telefonu kullanma, Bilgisayardan telefonu kullanma, t21 kullanma

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver