doğum lekeleri için ilaç krem bitkisel çözüm, nasıl geçer ve giderilir Hakkında Bilgi

Aşağıda doğum lekeleri için ilaç krem bitkisel çözüm, nasıl geçer ve giderilir ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

doğum lekeleri için ilaç, doğum lekeleri için krem, doğum lekeleri nasıl geçer, doğum lekeleri nasıl giderilir, doğum lekelerinden kurtulma, doğum lekelerine bitkisel çözüm, doğum lekesi geçermi, doğum lekesi için krem, doğum lekesi kapatıcısı, doğum lekesi neden olur,

doğum lekesi neden olur: Doğum lekelerinin nedeni kesin olarak bilinmemektedir. Genetik faktörler etkili olabileceği gibi annenin beslenme alışkanlıkları da doğum lekelerine neden olabilmektedir. Doğum lekeleri yeni doğan bebeklerde anne karnında oluşan kırmızı, mor lekelere verilen isimdir. Doğum lekeleri genel olarak iki kısma ayrılmaktadır:

a) Pigment şeklinde doğum lekeleri:   Lazer ve kimyasal peeling uygulanabilir. Başarı oranı lekenin genişliği, derinliği, yeri ve  büyüklüğü ile yoğunluğuna göre lazerle tedavi başarısı değişebilmektedir.  Kimi

b) Damarsal Doğum lekeleri: Damarsal doğum lekeleri nasıl giderilir sorusuna cevap olarak ise Endiyak Lazer uygulamaları yapılır. Genelde 4-5 seans lazer tedavisi ile olumlu sonuçlar alınabilir.  Bu tür tedavilerin uzman hekimler eli ile yapılması gerekmektedir.

Genel olarak doğum lekeleri nasıl giderilir sorusuna cevap olarak genel olarak bitkisel çözümler, kimyasal peeling, lazer tedavisi ve doğum lekesi gideren ilaçlar ile tedavi edilebilmektedir.
//

Doğum lekeleri videosu izlemek için yukarıdaki video ya bir göz atınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver