doğal yöntemlerle sperm artırmak-sperm sayısı nasıl artar Hakkında Bilgi

Aşağıda doğal yöntemlerle sperm artırmak-sperm sayısı nasıl artar ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

doğal yöntemlerle sperm artırmak-sperm sayısı nasıl artar

Sperm sayısını artırmak için kullanılan en etkili kür keçiboynuzu kürüdür. Ancak keçiboynuzu pekmezini kullanmak ile doğal keçiboynuzunu kullanmak arasında etkisi açısından büyük fark vardır.

Kaynatılmış keçiboynuzu suyu, keçi boynuzu pekmezine göre %70 daha etkilidir. Çünkü pekmezin ısıl işlemden geçirilmesinden dolayı etkisi daha azdır.

Sperm sayısını artırmak için kullan bir başka bitkide kerevizdir. Kereviz bizans döneminden bu yana sperm sayısını artırmak için tüketilen bir bitkidir. Ancak kereviz kullanımı konusunda bir noktaya dikkat edilmesi gerekiyor. Yüksek tansiyon hastalarının kerevizi kullanmaması gerekiyor. Kereviz tansiyonu yükselttiği için yüksek tansiyon hastalarının kerevizin her halinden uzak durması gerekiyor.

Sperm sayısını artıran bazı meyveler de vardır. Bu meyveler arasında mevsiminde tüketilmek şartıyla trabzon hurması (cennet meyvesi) en etkili olan meyve olarak bilinmektedir.

Sperm Sayısını Artırmak için Bitkisel Kürler hakkında yeri geldiğince bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver