Doğal Yöntemlerle Sigara Ve Alkol Bırakma, Sigara Ve Alkol Bırakma Yöntemleri, Sigara Ve Alkol Bırakmak İçin Ne Yapmalıyım

sigara ve alkol bırakmanın bitkisel yolu, sigara ve alkol bırakmanın doğal yöntemleri, ,

Sigara ve alkol bırakma kürü

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Sigara ve alkol bağımlılığından kurtulmak için ne yapmanız gerektiğini bilemiyor ya da yaptığınız bir takım sigara ve alkol bıraktırma yöntemlerinin bir işe yaramadığından şikayet ediyorsanız, o halde Şems Aslan’ın sigara ve alkol bırakma kürünü deneyin. Şems Aslan sigara ve alkol bıraktırma kürü uzun bir süredir sigaranın ve alkolün bağımlısı olanları kısa bir sürede bu bağımlılıktan kurtaracaktır bir çözüm yoludur, denemenizde fayda var.

Nar taneleri, beyaz lahana, limon ve bal karışımından oluşan iki çeşit kür tarifi veren Şems Aslan, bu tariflerinden birini düzenli olarak uygulamanızın faydasını göreceğinizi söylüyor.

Sigara bırakma kürü tarifi 1

1/2 bardak ayıklanmış nar tanelerinin üzerine 1/2 bardak taze sıkılmış beyaz lahana suyu dökün. Bu karışımı sabah ve akşam, ister yemekten önce, ister yemekten sonra tüketin. Sigara ve alkol bırakma kürü 2 ay boyunca her gün uygulanmalıdır.

Sigara bırakma kürü tarifi 2

1 /2 bardak kırmızı lahana suyu, limon ve 1 çay kaşığı balı karıştırın. Bu karışımı da sabah ve akşamları düzenli olarak 2 ay boyunca tüketin. Bu kür tarifleri kandaki nikotini ve alkolü temizleyecek, alkol ve sigarayı bırakmanıza yardımcı olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver