Doğal Yöntemle İstenmeyen Tüylere Son, Erkekler Kıllardan Nasıl Kurtulabilir, İstenmeyen Kıllar

istenmeyen kıllardan kurtulmanın doğal yolları, istenmeyen tüyler, istenmeyen tüyler için çözüm, istenmeyen tüylerden nasıl kurtulunur

Doğal Yöntemler ile İstenmeyen Tüylere Son!

Dr. Mustafa Eraslan Soru Sor

Sponsorlu Bağlantılar

Bütün insanların tüylü olması yaradılışımızdan geliyor elbette. Fakat bu tüyleri tamamen yok etmek için çeşitli farklı , farklı yöntemlere başvuruyoruz. Kimi insan çareyi lazer epilasyonunda ararken, kimi insan ise, çeşitli ürünlere güvenerek tüy sorunlarına son vereceğini umuyor. Özellikle kadınların kabusu haline gelen istenmeyen tüylere, son noktayı koymanın en doğal yöntemleri burada!…

 

Koltuk altı ve pubis bölgesi gibi vücutta oluşan istenmeyen kıllar, ter tuttuğundan kokuya sebep olurlar ve insanı oldukça rahatsız edici bir durumda bırakırlar. Bu nedenle vücuttaki istenmeyen kılların belirli zamanlarda cildi  tahriş etmeden temizlenmesi gerekmektedir. Banyo esnasında su ile şişen kıllar sabun ile de sertleştiğinden temizlemek çok kolay bir durum haline gelir. O yüzden istenmeyen kılları kesmek konusunda banyo gibi bir ortama geçip yıkandıktan sonra bu işlemi gerçekleştirip, daha sonra alacağınız duş ilede kendinizi çok temiz hissedebilirsiniz.

Vücuttaki Kıllardan Kurtulmanın Yolları Nelerdir ?

Özellikle erkekler kıllardan nasıl kurtulur ? Sorusuna; Günümüzde istenmeyen tüylerin temizlenmesinde çeşitli yollara başvurulmaktadır. Bunlardan bazılası epilasyon cihazları, ağda, tüy dökücü krem ve tozlar ile traş makineleridir. Bireyler bu yöntemlerden kendine en uygun olarak gördüğü birini tercih ederek vücutta istenmeyen kıllardan kurtulur.

istenmeyen-tuyler

Koltuk altı derisi ince ve nazik olduğundan temizleme esnasında dikkat edilmesi gerekir. Temizleme işlemi bittikten sonra tahriş olmaması için bölge ılık su ile yıkanmalı ve cilde yumuşatıcı kremler sürülmelidir. Kıllardan kurtulmanın doğal yollarını da diğer yazımızda paylaşacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver