Doğal Taşlar Nasıl Kullanılır, Doğal Taşlar Nelere İyi Gelir, Doğal Taşların Faydalar

şifalı doğal taşlar, şifalı taşlar hangi hastalıkları tedavi eder, şifalı taşlar tedavi yöntemleri, şifalı taşlar ve faydaları

Doğal taşlarla tedavi

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Yaşadığımız çeşitli sağlık sorunları tıbbi yöntemlerin ve şifalı bitkilerin sayesinde tedavi edilebildiği gibi, yine doğanın sunmuş olduğu şifalı taşlarla da sağlık sorunları ortadan kalkmakta, sağlıklı ve uzun yaşama olanağı elimize sunulmaktadır. Doğal taşlardan yapılan küpe, kolye ve bileklikleri takıp üzerinizde taşıdığınız zaman bedeninizde var olan tüm sıkıntılardan kurtulmuş olabilirsiniz.

 

Kozmik bilim uzmanı Ahmet Maranki’de taşların hayatımızdaki yerini çok iyi bilen araştırmacılardandır. Ahmet Maranki şifalı taşlarla tedavi hakkında şu bilgileri bizlerle paylaştı.

Ahmet Maranki’ye göre hastalıkların oluşma nedeni enerji merkezindeki enerjilerin tıkalı kalmasıdır. Şifalı taşlar ise bu enerjiyi açığa çıkartmada ve insan vücudunda yaydığı dalgalar ile enerji merkezini korumada oldukça iyi. Şifalı taşlar sayesinde enerji akımının gerçekleşmesiyle insanlar kendini daha bir canlı hisseder.

Her taşın kendine özgü bir enerjisi vardır. Örneğin tiroit bezlerinde husule gelen bir sorun varsa turkuaz taşlı bir yüzük sayesinde bu bölge enerji dalgaları ile uyarılarak hücrelerin canlanmasını ve bölgenin enerjiye doymasını sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver