Doğal besinlerle zayıflayın, yiyerek zayıflama Hakkında Bilgi

Aşağıda Doğal besinlerle zayıflayın, yiyerek zayıflama ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bütün gıdalar kalori içerirler. Olmayan yiyecek aslında “ Negatif Kalorili“ besindir. Ama bazı gıdaların vücudumuz üzerinde belli “ Negatif Kalori” içeren etkileri vardır. Negatif Kalorili besinler aslında kendi kalorilerini sindirmek için daha fazla kalori harcarlar. Bu yiyeceklerdeki kalorilerin kırılma ve işlenme süresi vücut için daha zordur. Başka bir deyişle, vücut bu besinlerdeki kalorileri yakmak için oldukça zorlanır. Bu da bize muazzam bir doğal yağ yakma avantajı sağlar.
//

400 kalori içeren bir tatlı diliminin sadece 150 kalorilik bölümü vücudumuz tarafından yakılır, sonuç olarak geriye kalan 250 kalori vücudumuzdan yağ olarak birikir. Bu teoriye göre, örneğin, 150 kalori sindirmeniz gerekirken 100 kalorilik yiyecek yerseniz, yemeği yerken ek olarak 50 kalori yakmış olursunuz. Tipik olarak 25 kaloriye sahip bir parça Brokoli(100 gram) 80 kalori kullanılarak sindirilir bu da bize 55 kalori yağ kaybı olarak geri döner. Böylece, daha fazla yemek yemek daha fazla kilo kaybı demek!!

Bu gıdalar yüksek karbonhidrat ve lif içeren az yağlı doğal bitki gıdalarıdır. Vücudumuzun karbonhidratı yakması ve yağı normale dönüştürmesi oldukça zordu fakat yağlı yiyecekler vücudumuza çok kolay eklenebilir. Üstelik, bitkisel besinlerdeki lifler kolesterolü ve hipertansiyonu kontrol eden ve kanseri önleyen etkileri ile vücudumuz için oldukça yararlıdır.

Gıdaların negatif kalori, düşük kalori ve lezzeti gibi çok sayıda özellikleri vardır. Aşırı kilo ve obezite için aç kalınmamalıdır. Aksine yağ kaybetmek ve incelmek için negatif kalorili yiyeceklerden bolca tüketin.
//

Bazı doğal yiyecekler; portakal, brokoli, marul, salatalık, ıspanak, pancar, çilek, greyfurt, limon, mango, havuç, kuşkonmaz, şalgam, sarımsak, kereviz, karnabahar, kabak, soğan, kırmızı biber, ananas…

Sağlıklı ve formda olmak için diyetinize bu yiyeceklerden ekleyiniz.

anahtar kelimeler: yiyerek zayıfla, yiyerek zayıflama, yiyerek zayıflama yöntemleri, yiyerek zayıflamak istiyorum, yiyerek zayıflamanın yolları, yiyerek zayıflayın,

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver