DNS Ayarı Değiştirme Programı Ücretsiz İndir DNSExchanger Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

DNS Ayarı Değiştirme Programı DNSExchanger Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DNSExchanger isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kişisel bir proje olarak geliştirilen DNSExchanger programı Windows işletim sistemleri üzerinde çalışan ve yerel ağ bağlantısı ayarlarınızdaki DNS sunucu adreslerini hızlı bir şekilde OpenDNS, Google DNS ve Comodo DNS servislerine ait adreslere ayarlamanıza ve bunlar arasında geçiş yapmanıza yardımcı olan küçük bir uygulama.

Basit bir görünüme ve yapıya sahip olan programda dilerseniz Hakkında/Ayarlar bölümüne girerek tercih ettiğiniz başka DNS servislerine ait adresleri de uygulamaya ekleyebilir ve bunlara ait adresleri hızlı bir şekilde ağ ayarlarınızda yapılandırabilir ve ayarlayabilirsiniz. YouTube vb. diğer yasaklı sitelere DNS engellemesi yüzünden girememe  gibi bir problem yaşıyorsanız DNSExchanger size etkili bir çözüm bulma konusunda yardımcı olabilecek bir araç.

Ayrıca Türk üretimi bir program olan DNSExchanger Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki ayrı dil seçeneğine sahip. Sadece birkaç fare tıklaması ile güvenli, yasaklardan uzak ve özgür bir internet kullanıcısı olmak için gereken DNS ayarlarına sahip olabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver