DNS Ayar Programı Ücretsiz İndir DNSci Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

DNS Ayar Programı DNSci Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DNSci isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program menüsünün görüntüsü

Tüm internet kullanıcıları için sistemden kaynaklanan dns sorunlarından dolayı “sayfa görüntülenememe” veya internet sitelerinin geç açılması gibi problemler baş göstermekte ve bu can sıkıcı sorun interneti bir azap haline getirmektedir. Bu yüzden web’de gezinti süreleri uzamakta, gerekli işlemler verimli bir şekilde yapılamamaktadır. İşte bu program sayesinde bütün bunlardan kurtulacak, internetiniz hızlanacak, program arka planda sessiz, sedasız çalışırken siz internetinizin keyfini yaşayacaksınız.Bu program dns sorunlarını çözmede ve interneti hızlandırmada bütün ihtiyaçlarımıza cevap vermesi yanında artı olarak; Dnsleri çok hızlı bir şekilde test edip; seçmesi Hızlı ve ergonomik çalışması, Az sistem kaynağı tüketmesi, Küçük boyutu, İşlemciyi çok az kullanması, Sorunsuz çalışması, Buglardan kesinlikle arındırılmış olması,Dns listesinin sık sık program grubu tarafından test edilip; en kaliteli şekilde güncellenmesi gibi özelliklerini de artıları arasında sayabiliriz.

Ek olarak da; kendi seçtiği dnsleri size gösterir, ayar penceresiyle de kolayca ihtiyaçlarınıza uygun şekilde programı yönetebilirsiniz.

Programın Açılış Ekran Görüntüsü

Program menüsünün görüntüsü

DNS Sec seçimi ile DNS’ler test edilip, seçtirilir. Kısayolu F2’dir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver