dizüstü bilgisayar en ucuz laptop fiyat fiyatı

Etiketler: AMILO, bedava laptop, Fujitsu

Ucuz Dizüstü Bilgisayar Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Ucuz Dizüstü Bilgisayar

        299 dolara laptop, Laptop almak isteyenlerin en çok şikayet ettikleri konulardan biri fiyatının masaüstü bilgisayarlara oranla daha yüksek olması, Fujitsu Siemens AMILO Mini Ui 3520 mini dizüstü laptoplar düşük bir fiyatla piyasaya çıkıyor.

        Mini dizüstü bilgisayarların yüksek performanslı çalışması için özel tasarlanmış ve son derece düşük enerji tüketimine sahip Intel Atom işlemcisini kullanan AMILO Mini Ui 3520, boyutları ve hafifliğiyle öne çıkıyor. AMILO Mini Ui 3520, yaklaşık 1 kilogramlık ağırlığıyla kolayca taşınabiliyor. Ayrıca, mini dizüstü sınıfında artık bir standart haline gelen 22 cm (8.9 inç) genişliğindeki ekrana sahip.

        AMILO Mini Ui 3520′nin belki de en güzel özelliklerinden biri taşınabilir bilgisayarlardaki standart siyah ve beyaz renklerin dışında başka bir renk seçebilme olanağı. Vatan Bilgisayar mağazalarında süren kampanya kapsamında AMILO müşterilerini bir başka sürpriz daha bekliyor. Fujitsu Siemens Computers, AMILO Mini Ui 3520 miniler için düzenlediği cazip fiyatlı bu kampanyaya özel olmak üzere, müşterilerine ayrıca kullanabilecekleri bordo renkli şık bir kapak daha hediye ediyor.

        Yurt genelinde düzenlenen bu kampanya ile Fujitsu Siemens Computers’ın bu mini harikası Atom işlemci, 1 GB RAM, 60 GB sabit disk ve Windows XP Home işletim sistemiyle 299 dolar artı KDV fiyatı ile satışa sunuldu.

Son Aramalar: AMILO, bedava laptop, dizüstü bilgisayar, en ucuz laptop, fiyat, fiyatı, Fujitsu, Fujitsu Siemens AMILO Mini Ui 3520 mini dizüstü laptop, Fujitsu Siemens Computers, Fujitsu Siemens en ucuz notebook, Fujitsu Siemens fiyatı, Fujitsu Siemens özellikleri, Fujitsu Siemens teknik özellikleri, Fujitsu Siemens ucuz laptop, laptop, Mini, mini dizüstü, Siemens, Ui 3520

vatan bilgisayarda ucuz leptop, amilo ui 3520 teknik özellikleri, EN UCUZ LAPTOPVATAN, ucuz laptop vatan, ucuz dizüstü bilgisayar, philips dvt1000 en ucuz, fujitsu siemens mini ui 3520 özellikleri, fujitsu siemens fotoğraf makinaları, bordo dizüstü bilgisayar, fujitsu siemens amilo mini fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver