Disk Yedekleme ve Çoğaltma Programı Ücretsiz İndir Acronis True Image Home Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Disk Yedekleme ve Çoğaltma Programı Acronis True Image Home Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Acronis True Image Home isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Acronis True Image Home 2012 ile bilgisayar üzerinde çalışan işletim sistemi başta olmak üzere tüm uygulama ve programları yedekleyebilirsiniz. Bunun yanında bilgisayarınızdaki kişisel ayarları ve dosyaları da yedekleyebilir, onları koruma altına alabilirsiniz.

Anakartınızın desteklemesi halinde Acronis True Image Home 2012 programını USB 3.0 üzerinden de kullanabilirsiniz. Böylelikle işlemleriniz çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşebilir.

Acronis True Image Home 2012 üzerinden gerçekleştireceğiniz yedekleme işlemlerinde hemen hemen tüm depolama aygıtlarıyla çalışabilir ve programın geniş uyumluluk özelliğinden faydalabilirsiniz.

Acronis True Image Home 2012, Windows 7 ile olan özel uyumu sayesinde bu işletim sistemi üzerinde kullanılması halinde sorunsuz ve yüksek performanslı bir yedekleme işlemi gerçekleştirebilmektedir.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver