Disk Denetleme Programı Ücretsiz İndir Disk Checker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Disk Denetleme Programı Disk Checker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Disk Checker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Disk Checker ile sabit diskinizden disket sürücünüze kadar tüm bellekleri tarayarak bilgi sahibi olabilir, yapmak istediğiniz işlemlerde kolaylık kazanabilirsiniz.

Yazlım tüm sürücülerinizi tarayarak oralarda beliren hataları bulup size sunuyor ve o hataları düzeltiyor.Ayrıca belirlediğiniz herhangi bir dosya veya klasörü tarayarak kaplayacağı disk alanını gösteriyor. Bu taradığı dosyalarda bir hata oluşmuşsa bu hataları düzelterek sizin hem dosyalarınızı düzene sokuyor hem de dosya üzerinde yapmak istediğiniz işlemlerde kolaylık ve hız kazanmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca Disk Checker yaptığı tüm bu işlemleri raporlayarak size gösteriyor. Yani bu sayede programın ne işlemler yapıp yapmadığını kontrol edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver