Disk Alanı Analiz Programı Ücretsiz İndir Folder Size Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Disk Alanı Analiz Programı Folder Size Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Folder Size isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Folder Size ile sabit disklerinizi analiz ederek kolaylıkla dosya ve klasör boyutlarını hesaplayabilir ve aynı zamanda hangi kullanıcıların ve hangi uygulamaların disk alanının ne kadarını kullandığını hesaplayabilirsiniz. Uygulama tüm bu analiz sonuçlarını isterseniz istatistiksel verilere dayanarak sizlere yüzdelik dilimler halinde gösterebiliyor.

Folder Size ile tüm sabit disklerinizi kısa bir zaman içerisinde tarar ve tüm istatistiksel verilere rahatça ulaşmanızı sağlar. Bütün sabit diski taramanın yanı sıra zaman kazanmak için tek bir klasör içinde tarama yapma şansına sahipsiniz. Ücretsiz bir program olan Folder Size sabit disk yönetimi yapmanız için gereçekten yararlı bir uygulama.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver