Dikişsiz Göz Ameliyatı, Dikişsiz Göz Ameliyatı Nasıl Yapılır, Göz Ameliyatı

göz ameliyatı dikişsiz nasıl yapılır, göz ameliyatı dikişsiz tedavisi, göz ameliyatında dikişsiz yöntem, göz ameliyatında vitrektomi yöntemi

Göz ameliyatında dikişsiz tedavi

Tıpta kullanılan işlem ve tedavi metotlarının teknoloji ile birlikte gelişmesi daha kolay uygulama ve daha az acı ile uygulama kolaylığı sağlamaktadır. Bu gelişme özellikle de göz sağlığı problemi olan hastaların, göz ameliyatlarından korkmamasına, kolay atlatmasına ve tedavi sürecinin de daha hızlı olmasına imkan vermiştir. Dikişsiz olarak yapılan göz ameliyatları bilhassa, göze bir şey batma problemi olan, göz yuvarlağının arka kısmındaki ağ tabakanın kanama sorunu, yırtıkların ve yabancı cisimlerin göze kaçmasında büyük faydalar sağlıyor. Dikiş gerektirmeksizin vitrektomi cihazı sayesinde göz ameliyatları kısa sürece atlatılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Dikişsiz göz ameliyatı

Az önce belirttiğimiz sorunlardan ötürü göz ameliyatı olacak olan hastalara vitrektomi tedavisi bu güne kadar başarılı bir şekilde uygulanmış ve halen de uygulanmaya devam etmektedir. Vitrektomi dikişsiz ameliyat tekniği, şeker hastalığına bağlı göz içi kanamaları, retina yırtıkları, retina çekintilerine bağlı ayrılmalarda zahmetsizce kullanılmaktadır.

Yüzde 90′lık bir başarı sağlayan bu yöntem sayesinde hastalar daha iyi görebiliyor ve göz problemini atlatmanın mutluluğunu yaşıyor. Uzman hekim tarafından kolay bir şekilde uygulanan vitrektomi tekniği daha uzun yıllar başarı sağlayacak ve göz hastalarının yüzünü güldürecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver