Dijital Fotoğraf Albümü Programı Ücretsiz İndir DigiBook Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dijital Fotoğraf Albümü Programı DigiBook Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DigiBook isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

DigiBook 2005 Lite fotoğraf, ses, video ve film dosyalarınızla kişisel dijital albümler oluşturmanıza yardımcı olan bir programdır. Programda oluşturduğunuz albümlerin içerisine fotoğraf, video veya filmleri eklemek için seçtiğiniz dosyayı sürükleyerek bırakmanız yeterli olacaktır.

Program aynı zamanda internet üzerinden güncelleme desteği vermektedir. Albümleriniz için birbirinden güzel arayüzleri, kitap kapakları ve ekstra aksusuarları buradan indirerek kullanabilirsiniz. Ayrıca program size albümlerinizi arkadaşlarınıza gönderme imkanı da sunmaktadır. Fotoğraflarınızı kullanarak 3D slayt gösterileri hazırlama, güvenli yedekleme, resimler üzerinde düzenleme yapma ve ses örneklerini kullanarak albümlerinize ekleme özellikleri mevcuttur.

Albümdeki fotoğraflarınızı tarihine, adına, boyutuna ve ekleme tarihine göre sırayabilir.Albümünüzde girdiğiniz ek bilgiye veya adına göre arama yapabilir.Bir albümünüze yer imleri ekleyerek fotoğraflarınızı gruplandırabilir.İstediğiniz albüme sizin belirlediğiniz parolayı koyabilirsiniz.

Desteklediği resim formatları:

GIF, JPEG, JPEG2000, TIFF, BMP, ICO, CUR, FlashPix, FPX, MAG, PCX, TGA, RAS, PNG, WMF, PCD, WPG, MAC, IMG, MSP Raw Fax, WinFax, CALS Raster.

Desteklediğini video ve ses formatları:

AVI, MPEG1, Windows Media Player ve QuickTime Player ile çalışan bütün formatlar, MP3, AIFF, WAVE, MIDI, AU, etc.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver