Dijital Dosya Kilitleme Programı Ücretsiz İndir Lavasoft Digital Lock Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dijital Dosya Kilitleme Programı Lavasoft Digital Lock Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Lavasoft Digital Lock isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Lavasoft şifreleme teknolojisi ile dosyalarınızı güvenli bir şekilde depolayabilir veya e-posta yoluyla kişisel bilgilerinizi gönderirken onları kilitleyerek karşı tarafa güvenilir bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece gizli kalması gereken bilgilerinizin kötü ellere geçmesini engelleyebilirsiniz.

Digital Lock Windows üzerinde çalışan alternatif bir güvenlik programı. Çoklu şifreleme algoritmalarını destekleyen bu program kullanıcılara diledikleri dosyaları şifreleme, şifrelenmiş ekleri e-posta yoluyla gönderme, seçilen dosyalara birden fazla şifreleme uygulama, başarılı şifrelemelerin ardından tam olarak dosya parçalama ve tüm dosyalarınız için güvenli depolama gibi seçenekler sunuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver