Dijital Boyama Programı Ücretsiz İndir TwistedBrush Essentials Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dijital Boyama Programı TwistedBrush Essentials Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TwistedBrush Essentials isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TwistedBrush Essentials var olan dijital çizim programları arasında çok yönlü ve çok güçlü boyama motoruna sahip bir programdır. Programı kullanan kişilerin zorluk çekmemesi amacıyla dizayn edilmiştir. Programı kullanarak sıradışı fırça darbelerine sahip resimler yapabilirsiniz.

Programda pastel çizimler, suyu bulandırma, boyayı yağlandırma gibi özellikler mevcuttur. Bu özellikleri ve yüzlerce fırça modelini kullanarak birçok digital resim hazırlayabilirsiniz. TwistedBrush Essentials en çok kullanılan fırçalardan 120 tanesine sahiptir. TwistedBrush programının bu sürümü artık satılmamaktadır. Yanlızca daha önceden satın almış olan kullanıcılar içindir.

JPEG, GIF, PNG, TIFF, TGA, PCX, PSD, BMP, WMF, EMF resim formatlarını desteklemektedir. Ayrıca programın uzantısı TBR olarak belirlenmiştir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver