Dict İngilizce Programı Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler: Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, Demo İndir Demosu, Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Dict İngilizce Programı, 3.500`den fazla en çok kullanılan İngilizce kelimenin anlamını ekrana belirlediğiniz sürelerde çıkararak kelime ezberlemekte zorlanan veya pratik yapmak isteyenlerin çok işine yarayacak faydalı bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar
  • 2.500 en çok kullanılan 1. seviye kelime anlamı İngilizceden Türkçeye
  • 1.000 en çok kullanılan 2. seviye kelime anlamı İngilizceden Türkçeye
  • 7.500 en çok kullanılan 3. seviye kelime anlamı İngilizceden Türkçeye
  •  Özellikle ezberlemek istediğiniz kelimeleri 3.500 kelimelik listeden veya 7.500 kelimelik listeden seçebilme imkanı ve oluşturduğunuz bu listeyi ekrana dilediğiniz süreçte getirme imkanı.
  • Gösterilmiş kelimelerin yeniden gösterilmesi için gösterilmedi olarak kaydedilebilmesi.
  • Son gösterilmiş 3 kelimenin görüntülenmesi.
  • Boş vakitleriniz için küçük bir oyun.

Not: Yukarıdaki özelliklerden bazılarını demo sürümde kısıtlamalarla kullanabileceksiniz, bazılarını ise sadece lisanslı sürümde kullanabileceksiniz. Fakat hemen hemen tüm özellikleri’ni kısıtlamalı da olsa kullanabileceksiniz.

Ayrıca; özellik kısıtlamalı sürümünde 2.500 kelimelik listeden günde maksimum 3 kelime gösterir.

Programın menüsünde bulunan Kelime Seçimi bölümündeki 2. ve 3. sayfalar olan 3.500 Eng-Tr ve 7.500 Eng-Tr başlıklı sayfalarda Listele düğmesini kullanarak programdaki kelimeleri inceleyebilirsiniz.

Kurulum Yardımı:

Programı internet üzerinden bilgisayarınıza yükledikten sonra yüklenen dosyaya çift tıklayarak kurulum programını çalıştırınız.

Karşınıza çıkan yönergeleri takip ederek programı bilgisayarınıza kurma işlemini bitirdikten sonra Başlat (Start) Menüsünden Dict isimli kısayola tıklayarak programı çalıştırınız.

Program çalıştırıldığında bilgisayarınızın sağ alt köşesinde saat göstergesinin yanında kitap resmi belirecektir. Bu kitap resminin üzerinde sağ tıklama yaptığınızda açılan menüden kelimelerin kaç dakikada bir gösterilmesini istediğinizi seçebilir, programın kelime gösterimi yapmasını durdurabilir veya programı kapatabilirsiniz.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver