Dialer Engelleyici Ücretsiz İndir a-squared Anti-Dialer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dialer Engelleyici a-squared Anti-Dialer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda a-squared Anti-Dialer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dialer(telefon çeviricileri) küçük ama çok tehlikeli programcıklardır. İnternet bağlantı numaralarınızı, yüksek ücretli başka numaralar ile değiştirerek bu numaraları aramanızı sağlar. Bu şekilde telefon faturalarında yüksek ücretlere neden olup, yüzlerce liralık maddi zarar yol açarlar.

Dialer programlarına karşı önlem almanız için size a-squared Anti-Dialer programını öneriyoruz. Anti-Dialer gelişmiş tarama motoru ile bilgisayarınızı dialer programlara karşı koruyacaktır. İnternet yada başka kaynaklardan bulaşabilecek dialer programlarına karşı bilgisayarınızı bir güvenlik duvarı gibi korur.

a-squared Anti-Dialer, bilgisayarınızı dialer programlardan korumanın yanında dial-up bağlantınızı iyileştirir.

Önemli: A-Squared Anti-Dialer programının daha gelişmiş özelliklerine sahip olmak isterseniz Pro sürümünü 9.95 dolara satın alabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver