Diablo 3 için 1.0.4 Yaması Ücretsiz İndir Diablo 3 1.0.4 Yaması Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Diablo 3 için 1.0.4 Yaması Diablo 3 1.0.4 Yaması Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Diablo 3 1.0.4 Yaması Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Diablo 3 çıktığı günden bu güne kadar en çok konuşulan ve en çok satılan oyunların başında yer almaktaydı. Oyuncuların şikayetçi olduğu bir çok eksiklik ve geliştirme istekleri nedeniyle Blizzard firması tarafından duyurulması beklenen en kapsamlı güncelleme paketi olan 1.0.4 patchi nihayet kullanıcılarla buluştu.

Yeni patch ile birlikte oyun içerisinde düşürebileceğiniz eşyalarla ilgili bir çok geliştirme, karakterlerin kullanılan büyüleri ile ilgili iyileştirmeler, yeni bir sistem olan Paragon sistemi ve daha bir çok yenilik bizleri bekliyor. İndireceğiniz Diablo 3 1.0.4 Patch zip dosyasının içerisindeki dosyaları oyun klasörü içerisine atarak, orjinal dosyalarla değiştirmeniz gerekmektedir. Tüm Diablo 3 severlere iyi oyunlar.

Diablo 3 – 1.0.4 Patch ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için ilgili haber sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver