Diablo 3 Duvarkağıdı Paketi Ücretsiz İndir Diablo III Wallpaper Pack Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Diablo 3 Duvarkağıdı Paketi Diablo III Wallpaper Pack Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Diablo III Wallpaper Pack isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dünya’nın en iyi oyun üreticilerinden olan Blizzard’ın klasikleşmiş Diablo serisinin 3’üncüsü yıllardır bekleniyordu. Milyonlarca hayranı bulunan bu muhteşem oyunun yenisinin çıkış zamanı uzun süredir merak konusuydu. Bu süre içerisinde hep sessiz kalmayı tercih eden Blizzard Diablo III’ün resmi web sitesini yayına sokarak bu konudaki sessizliğini bozdu ve adeta bir şok etkisi yarattı diyebiliriz.

Oyunun resmi internet sitesinde yayınladıkları ekran görüntüleri, oyun oynanış videosu, karakter ve sınıf bilgisinin yanında hikayeden de bahseden üretici firma oyunun çıkış zamanını kesin olarak belirtmedi.

Bizde TAMindir olarak sizlere Diablo 3 ile ilgili yayınlanan duvarkağıtlarını bir pakette topladık. 3 adet farklı Diablo III duvarkağıdının 800×600, 1024×768, 1280×960, 1280×1024, 1600×1200, 1680×1050, ve 1920×1200 ekran çözünürlükleri için uygun olan şekilleri bu paket içerisinde sizleri bekliyor. Oyunun meraklıları artık Diablo III piyasaya sürülene kadar bu duvarkağıtları ile heyecanlarını biraz bastırabilir veya heyecanlarına biraz daha heyecan ve merak katabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver