Devasa Online Rol Yapma Oyunu Ücretsiz İndir Shaiya Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Devasa Online Rol Yapma Oyunu Shaiya Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Shaiya Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Teos topraklarında kendinizi iki tanrıçanın hizmetindeki ırkların savaşı içinde bulacaksınız. Oynayan Türk oyuncu sayısı ve Türkçe dil desteği sayesinde oyundan alacağınız keyif oldukça artıyor.

“Işık” ile aydınlanmak mı, yoksa “öfke” ile karanlığı getirmek mi?

Shaiya oyununda “Işık İttifakı” ve “Öfke Kardeşliği” ismi verilen iki taraf bulunuyor. Her iki taraf kendi içerisinde iki ayrı ırktan oluşuyor. Işık İttifakı’nda insanlar ve elfler, Öfke Kardeşliği’nde ise vailler ve nordeinler var. Oynanabilen toplam dört ırkın bulunduğu Shaiya oyununda her ırk için seçilebilir alt karakterler bulunuyor. Bu karakterlerin kendisine özgü özellikleri ve kullanabildiği eşyalar var. Örnek vermek gerekirse bir Vail Suikastçi diğer karakterlere göre hızlı olup, gizlenme ve dönüşme gibi yeteneklere sahiptir. Ayrıca bir Elf Okçu ise uzun mesafeden üstün isabey yeteneğine sahiptir.

Shaiya dünyasında PvE sistemi ve zorlu zindanların bulunmasın yanı sıra diğer devasa online oyunlara karşın çok kuvvetli bir PvP sistemi bulunuyor. Özellikle Birlik Sistemi ve PvP rütbeleri ile öne çıkan Shaiya, oyuncuların PvP yapması için sağlayabilecekleri en iyi olanağı sağlamış durumda.

 

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP veya Vista 32
İşlemci: Intel Pentium 4 işlemci veya AMD Athlon XP, 1.5 GHz ya da daha hızlı
Ekran Kartı: GeForce FX-sınıfı veya ATI Radeon 9600 128 MB
Bellek: En az 512 MB RAM
Ses Kartı: 16 bit, DirectX uyumlu ses kartı
DirectX: 9.0c
Sabit disk: En az 1.8 GB sabit disk belleği, ayrıca sonradan indirilecek içerikler için ekstra sabit disk belleği
İnternet bağlantısı: Genişbant internet bağlantısı, örn: DSL
Kontrol: Klavye ve tekerli fare

Önemli! Sisteminiz yukarıda belirtilen özelliklere sahip değilse Shaiya çalışsa bile oyun içeriğinde bazı eksiklikler oluşur. İyi bir oyun deneyimi için sisteminizin belirtilen özelliklere sahip olması gerekir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer bütün programları ve uygulamaları kapadığınızdan emin olun. Bazı firewall uygulamaları sunucunun oyuna erişimini engelleyip Shaiya’yı bloke edebilir. Oyun açılırken ‘Sunucuya bağlanılamıyor/Cannot connect to server‘ veya ‘Cannot change directory c.35‘ uyarılarını alırsanız Shaiya için firewall uygulamalarını devre dışı bırakmanız gerekmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver