Detoks Bandı nedir ne işe yarar-Detoks Bandının Faydaları Zararları Hakkında Bilgi

Aşağıda Detoks Bandı nedir ne işe yarar-Detoks Bandının Faydaları Zararları ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Detoks Bandı nedir ne işe yarar-Detoks Bandının Faydaları Zararları

Detoksa İhtiyacınız Olduğunu Gösteren İşaretler
Baş ve sırt ağrıları, sık sık yakalanılan soğuk algınlığı, yorgunluk, eklem ağrıları, burun kaşıntısı, sinirlilik, deri döküntüleri, öksürük, uyku hali, deri kızarıklıkları, göğüs hırıltısı, gözlerde irritasyon, uykusuzluk, bulantı, boğaz ağrısı, bağışıklık sisteminin zayıflaması ve metabolizmanın yavaşlaması, baş dönmesi, hazımsızlık, boyun tutulması, değişken ruhsal yapı, anoreksiya, sinüslerin tıkanması, anksiyete, ağız kokusu, dolaşım bozukluğu, ateş, depresyon ve kabızlık

Neden Detoks Yapın!
Detoks Bandı, yağ hücrelerine hapsolmuş toksinleri temizleyerek, uyguladığınız diyet programını başarıya ulaştırmanızda sizin en büyük yardımcınız olacak Detoks Bandı Detox Ayak Patchleri uyguladığınız diyet ve egzersiz programlarıyla birlikte size en kısa sürede kilo vermeyi garanti ediyor. “Her yolu denedim ama kilo veremedim” diyorsanız, siz henüz Detoks Bandı ile tanışmadınız demektir

Detoks Bandı İçeriği:

Ağaç Sirkesi: Mesane, karaciğer ve safra kesesi rahatsızlıklarının yanı sıra; ateş, grip, astım, diyabet, iştah sorunları, akneler, sinir ucu ağrıları ve sindirim sistemi hastalıklarına olumlu etkileri bulunmaktadır.

Pelin Otu: Vücudun savunma gücünü artırır, sindirim sistemini düzenler. Mide ve safrakesesi sorunlarında kullanılır. Tonik etkisiyle kan dolaşımını düzenler ve zindelik verir.

Turmalin: Sinir sistemimizdeki temizleyici ve düzenleyici etkisiyle vücudumuzdaki enerjinin ortaya çıkmasını sağlar. Turmalin, uzak kızılötesi ısı yaydığı bilinen dünya üzerindeki birkaç mineralden en çok bilinenidir.

Ambalaj: 6 Adet

Detoks Bandı Kullanımı
Detoks Bantlarını ayağınızın üç önemli bölgesinde kullanabilirsiniz. Ayak parmakları, topuklar ve merkez bölgesi. Gece yatmadan önce ayak temizliğinizi yaptıktan sonra ayak patchlerini bu üç bölgeden dilediğinize yapıştırın. Beş ila on iki saat aralığında ayağınızda kalması gereken bu bantları ayağınızdan çıkardığınızda gördüklerinize inanamayacaksınız!…

Önemli Not: Detoks Bantları 18 yaş ve üzeri yetişkinler içindir.

Detoks Bandını nasıl kullanacaksınız?
Paketi açıp içerisinde bitkisel karışım olan küçük poşetin parlak olan yüzeyini yapışkan bandaja yapıştırın ve Detoks Bandını her iki ayağınıza veya sadece birine enine olarak yapıştırın. Sağlamlaştırmak için kenarlarından iyice bastırın. Vücudunuzun hangi bölgesinde detox yapmak istiyorsanız; refleksoloji ayak haritasından faydalanarak, bantları ayak tabanınızın en uygun bölgesine uygulayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver