Detaylı klasör analiz programı ile gizli dosyaları görün, en çok yer kaplayan büyük boyutlu dosyaları bulun

Windows işletim sistemini kullananlar için harika bir klasör analiz programı mevcut. Better Directory Analyzer isimli bu ücretsiz program ile klasörlerin içindeki en fazla yer tutan dosya boyutlarını görebilir veya klasör içindeki gizli klasörleri göstereblir ya da sistem dosyalarına bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows bilgisayarınızdaki dosya ve klasörleri görüntülemek için aslında oldukça başarılı bir program olan Windows Gezgini adlı bir araca sahip. Fakat bu araç sadece temel seviyede ihtiyaçları olan kullanıcılara hitap ediyor. Eğer siz PC’nizin klasörlerini çok daha detaylı incelemek isterseniz ücretsiz bir yazılım olan Better Directory Analyzer bu konuda size yardımcı olabilir.

Program bilgisayarınızdan seçtiğiniz klasörlerin içeriğindeki dosyaları analiz ederek en çok yer tutanları, benzerleri kayıtlı dosyaları, gizli dosyaları sizlere sunabiliyor. Dosya türlerine göre yapılan analizde seçili klasörde hangi dosya türüne ait kaç adet doküman bulunduğunu ve bunların ne kadar yer kapladığını da Better Directory Analyzer sayesinde görmek mümkün. Daha da güzeli program dosya türlerinin kapladıkları alanları görsel bir tablo halinde de sunabiliyor.

http://www.enbasit.com/indir.png

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver