Destek Sistemi Yazılımı Ücretsiz İndir HESK Help Desk Software Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Destek Sistemi Yazılımı HESK Help Desk Software Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda HESK Help Desk Software isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Help Desk Software, ücretsiz ve Türkçe olan ender destek sistemlerinden bir tanesi. PHP ile kodlanmış olan Destek sistemi yazılımını her ihtiyaç duyan site sahibi güvenle kullanabilir. Genelde alışveriş sitelerinde ve yazılım sitelerinde gördüğümüz sistemde, kullanıcının sorularına, site yetkilisi tarafından cevaplanır. Bu süreç destek yazılımları sayesinde oluşmaktadır.

Scriptin demosu için tıklayınız.

Scriptin kurulumu oldukça basit. İhtiyacınız olan bir adet ftp yazılımı, bir adet mysql veritabanı, bir adet php host. Dosyaları ftpye attıktan sonra gerekli kuruluma install.php ile başlıyorsunuz. Ardından gerekli yolları size gösteriyor.

Bu yardım masası yazılımını sorunsuz kullanmak için lütfen telif hakkı kısmını silmeyiniz. Eğer ticari bir kuruluşsanız ve silmeniz gerekiyorsa üreticiye ücret ödemeniz gerekmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver