Dernek Takip Programı Ücretsiz İndir Loft Dernek Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dernek Takip Programı Loft Dernek Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Loft Dernek Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Derneklerin üye takibi, aidat takibi  hatta kasa ve cari işlem takibi yapabileceği detaylı özelliklere sahip bir program.

Programın Özellikleri:

*Dernek üyeleririn bilgilerini detaylı biçimde oluşturun ve takip edin. *İstediğiniz seçeneklerde üye listelerine ulaşın. *Kayıtlı üyelerin topluca giriş ve senelik aidatlarını girin. *İster üye kartında ister topluca aylık bazda senelik üye aidat girişlerini kontrol edin. *Üyelere topluca e-posta gönderin. *Derneğinizin ticari işlem yaptığı cari firmaları ve bunların hesaplarını tutun. *Cari firmaların çek işlemlerini kayıt altına alın. *Tüm cari işlemlerle alakalı dernek nakit kasanızı tutun. *Demirbaş listesi, gelen-giden evrak ve karar defterlerinizin kaydını tutun. *Her seneye ait farklı çalışma yılı ortamlarında çalışın. *SQL veritabanlı, ağ ortamında çoklu kullanıcılı avantajıyla değişebilir farklı menü temalarıyla, pratik, esnek, çok güvenli ve hızlı olan özellikleriyle her türlü dernek ihtiyacınıza cevap verecek bir programı kullanmanın zevkini yaşayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver