Deprem Takip Etme Uygulaması Ücretsiz İndir Earthquakes Meter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Deprem Takip Etme Uygulaması Earthquakes Meter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Earthquakes Meter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Earthquakes Meter programını kullanarak tüm dünyada gerçekleşen depremleri kolayca takip edebilirsiniz. Böylece çevre bölgelerinizde gerçekleşen depremleri gözleyerek bunlara karşı önlemler de alma imkanınız var.

Dünya üzerindeki sismik dalgalar saniyede 2 ve 8 kilometre hız arasında hareket ediyorlar ve çeşitli kuruluşlar bu dalgalara dair bilgileri resmi olarak yayınlıyorlar. Earthquakes Meter programı bu bilgileri alıyor ve size depremin gerçekleşme zamanını, büyüklüğünü, derinliğini ve harita görüntüsünü veriyor.

Haritada uydu görüntüsü, hibrit veya haritalar modunu seçebilirsiniz. Yenileme hızı için varsayılan ayar 10 dakika olsa da bunu 1 dakikaya kadar düşürme olasılığınız var.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver