Demet Şener Hayatı Yaşamı Hakkında Bilgi, Nereli Yaşı Kaç Yaşında Doğum Tarihi

Ünlülerin Biyografileri bölümümüzde bu sayfada Demet Şener Hayatı Yaşamı Hakkında Bilgi, Nereli Yaşı Kaç Yaşında Doğum Tarihi, biyografisi ve kısaca yaşam öyküsü yer almaktadır. Aşağıda Demet Şener Hayatı Yaşamı Hakkında Bilgi, Nereli Yaşı Kaç Yaşında Doğum Tarihi ile ilgili biyografik bilgilerden memleketi, mesleği, kariyeri, hayatının kısa özeti ve kim olduğu hakkında detaylı bilgi bulunmaktadır.

Demet Şener, manken ve oyuncu.

Sponsorlu Bağlantılar

11 Nisan 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 1994 yılında başladığı mankenlik hayatında, 1995 yılında kazandığı güzellik yarışması ile önemli bir ivme yakaladı. Bu başarısının ardından birçok yapımdan teklifler almaya başlayan Şener, “Vip Suare” ve “Şans Direksyonu” adlı televizyon programları ile, “Bir Demet Tiyatro” ve “Böyle mi Olacaktı” adlı dizilerde yer aldı.

Beyaz perdeye, 1999 yapımı olan ve Gani Müjde tarafından yazılıp yönetilen “Kahpe Bizans” filmi ile adım attı. Bu filmin ardından yine 1999 yılında, Mustafa Altıoklar tarafından yazılıp yönetilen “Asansör” filminde yer aldı. 2000 yılında vizyona giren ve Ömer Uğur’un yönettiği film “Hemşo”‘da ise Romen bir hayat kadını rolü ile izleyici karşısına çıktı.

Demet Şener yaşamını, 2005 yılından beri evli olduğu milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver