dell adamo en ince laptop dell adamo mu apple macbook mu dell adamo notebook fiyatları dell adamo notebook inceliği

Etiketler: adamo en ince bilgisayar mı, Dell Adamo bilgisayar, dell adamo notebook özellikleri

DELL ADAMO En İnce Dizüstü Bilgisayar Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

DELL ADAMO En İnce Dizüstü Bilgisayar

Dünyanın önde gelen bilgisayar üretici firmalarından olan Dell firması bir ilke imza attı ve en ince dizüstü bilgisayarını üretti. Adamo adı verilen bu dizüstü bilgisayar sadece 1,65 cm kalınlığında.

Daha önce Apple firmasının ürettiği Macbook Air’ den daha ince olan ve bu modele çelme takması beklenen Adamo ağırlık olarak çok da iddialı değil. 1,89 kg ağırlıkla Macbook‘ dan biraz daha ağır olan bu ürün bu ayın sonunda 1,2GHz Intel Core 2 duo işlemcisi ile 1,999 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Küçük tasarımı ve ince olması sebebiyle taşınması oldukça kolay, kapladığı alan bakımından oldukça küçük olan bu ürün birçok kullanıcı tarafından sabırsızlıkla beklenmektedir.

Adamao’ nın ekran büyülüğü ise sadece 13,4 inç ve üzerinde Intel’ in dahili x45000 grafik yongası da mevcut bulunmakta. DDR3 belleğe de sahip olan bu ürün; firmadan alınılan bilgilere göre batarya performansı 5 saatin üzerinde olacakmış.

Dell firması bu ürünle beraber kendisinden alışılmamış lüks ürünleri de üretmiş olacak. Eğer ürün tutulursa önümüzdeki zamanlarda farklı modelleri de görebiliriz.

Tüm özellikleri hakkında kesin bilgi verilmeyen bu ince tasarım Dell Adamo ekran çıkışı olarak HDMI/VGA, 250 GB/500 GB dahili sabit disk ve harici sata sürücü şimdiden elde edilen bilgiler arasında.

Son Aramalar: adamo en ince bilgisayar mı, Dell Adamo bilgisayar, dell adamo en ince laptop, dell adamo mu apple macbook mu, dell adamo notebook fiyatları, dell adamo notebook inceliği, dell adamo notebook özellikleri, dell adamo özellikleri, dell adamo piyasaya ne zaman çıkıcak, dell adamo teknik özellikleri, dell adamo ve apple macbook air karşılaştırması, dell bilgisayar fiyatları, dell bilgisayar teknik özellikleri, dell bilgisayar yorumları, dell bilgisayarlarının özellikleri, Dell dizüstü bilgisayar, dell notebook, dell pc, en ince laptop, en ince laptop hangisi, en ince notebook, hangisi en ince laptop

dell adamo fiyat, adamo çelen, dell adamo 13 fiyatlari, dell ince kasa, en ince laptop hangisi

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver