Damar Tıkanıklığı Bitkisel Çözüm, Damar Tıkanıklığı Bitkisel Tedavi, Damar Tıkanıklığı Doğal Tedavi

damar tıkanıklığı hastalığına bitkisel çözüm, damar tıkanıklığı tedavisi, damar tıkanıklığına bitkisel çözümler, damar tıkanıklığına iyi gelen bitkiler

Damar tıkanıklığına bitkisel tedavi

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Kalp, bacak ve beyin damarlarında meydana gelme riski bulunan damar tıkanıklığı, senelerdir birçok kişinin önemli sağlık problemlerinden biri olmakta ve hayatı zehir ederek son derece yaşanılmaz kılmaktadır. Damar tıkanıklığının bitkisel tedavisi çok az kişi tarafından bilinmesine karşın müessir bir şekilde kullanıldığı zaman soruna kökten çözüm sunar.

 

Hayıt tohumu, soğan, sarımsak, alıç yaprağı ve andız otu gibi bitkiler damar tıkanıklığına çok iyi gelir. Damar tıkanıklığı problemlerine karşı bu bitkilerden yararlanabilirsiniz. İşte bu bitkileri damar tıkanıklığına karşı doğru kullanma rehberi:

 

Damar tıkanıklığına bitkisel tedavi

 

  • Üç tane orta boy soğanı ince ince kıyın. Kıydığınız soğanları yarım litre su ile karıştırarak bir gece bekletin. Bu karışımı gün içerisinde üç defa yemeklerden bir saat önce veya iki saat sonra için.
  • 200 gram hayıt tohumunu beş litre suya ekleyerek yaklaşık 2 saat kaynatın. Kaynatırken su eksilecektir bu yüzden içine sıcak su eklemelisiniz. Daha sonra gün içerisinde bir kere aç karnına için.Karışım dolapta muhafaza edilmelidir.
  • 10 gram, sarımsak özenle dövün ve sarımsağın üzerine 10 gram ılık su ekleyin. 1 gün bekletil ve gün içerisinde 30 damlayı geçmeyecek şekilde için.
  • 1 bardak kaynar su içerisine kökü konulmalıdır. 10 dakika bekletilip günde 2-3 bardak içilmelidir.
  • 1 bardak kaynar su içerisine 4 gram, ufalanmış alıç yaprağı ya da çiçeği eklenir. 10 dakika demlenmesi beklenen karışımdan günde 2-3 bardak içilmelidir.
  • Sponsorlu Bağlantılar

    Cevap Ver