D’Accord Drums Player 1 Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:D’Accord Drums Player 1  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, D’Accord Drums Player 1 Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, D’Accord Drums Player 1 Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, Demo İndir Demosu,D’Accord Drums Player 1  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

D’Accord Drums Player davul çalmayı hayal edipte evine davul alamaynalar için bilgisayar üzerinde bateri çalma alıştırmaları ve nasıl çalıncağını öğrenmek konusunda sanal bir davul sağlıyor. Bu program ile aynı zamanda size nasıl şarkının sanal davul ile nasıl çalıncağını gösteren veya istediğiniz MIDI (.mid) dosyasını açabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Acemiler için üretilen bu yazılım davulcuların en favori şarkılarını çalışmaları içinde kullanılabiliyor. İsterseniz yazılım şarkıları çalarken siz onu takip etmeye çalışabiliyorsunuz. Yazılımı kullanırken klavye kullanıyorsunuz ve dilediğiniz tuşlara atama yapma özelliğinide program kendi içerisinde bulunduruyor.

The Play Along özelliği şarkılardaki davul sesini kapatıyor ve diğer sesleri oynatmaya devam ediyor böylece hazır şarkılardaki davullarıda artık siz çalabiliceksiniz. Rock, pop, ballad ve samba gibi farklı müzik türlerinden örnek ritimlerde programın içinde bulunuyor.

Genel Özellikler:

  • Müzik dinleyin ve davulların nasıl çalındığını izleyin
  • Hız Kontrolü: Müzikleri daha yavaş veya hızlı oynatarak öğrenmeyi kolaylaştırın!
  • Play Along: Şarkılardaki davul seslerini kısma özelliği
  • Plays any MIDI (.mid) file. Popular format available on many internet sites!
  • Hangi entrümanı dinlemek istediğiniz midi kanallarından seçerek kendiniz belirleyin
  • Mükemmel grafikler ve kullanımı kolay arayüz

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver