CSS Dosya Hazırlama Aracı Ücretsiz İndir Template Shaker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

CSS Dosya Hazırlama Aracı Template Shaker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Template Shaker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CSS’in açılımı “Cascading Style Sheets” olarak tanımlanır. HTML yazım şekli bakımından etiket türünde bir yazım dili bu yüzden pek fazla özelliğe sahip değil. Sahip olamadığı bu özellikler nedeniyle web sayfanıza tam bir esneklik veremiyorsunuz. CSS bu amaçla üretilmiş bir dildir.

Günümüzdeki web sitelerin yeni gözdesi CSS destekli tasarımlar. CSS sayesinde hem tasarım aşaması daha rahat hemde web tarayıcılarında siteniz daha kolay tanımlanıyor. Yeni başlayanlar için karmaşık ya da zormuş gibi gözüken CSS ile tasarım yapmak gözünüzü korkutuyorsa birde “Template Shaker” i denemenizi öneriyoruz. Hiç bir ücret alınmadan dağıtılan yazılımda değişik şablonlar üzerinde çalışarak bir kaç tıklama ile CSS dosyanızı kayıt edebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:

Windows 20 MB HDD256 MB RAM

Önemli! Programın ücretsiz versiyonunun yanında bir de PRO versiyonu mevcuttur.

Ücretsiz sürümünde oluşturduğunuz CSS dosyalarının sonuna adını koymayı unutmuyor.

Ancak bu aşılamayacak bir sorun değil.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver