CPU sıcaklığını öğrenme ekran kartı sıcaklığını öğrenme harddisk sıcaklığını öğrenme işlemci sıcaklığı

Etiketler: bilgisayar parçalarının ısısı, bilgisayarın sıcaklığını nasıl öğreniriz

Bilgisayar Sıcaklığını Ölçme Programı Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Sıcaklığını Ölçme Programı

CPUID HWMonitor adlı küçük ve bir o kadar kullanışlı olan bu program sayesinde bilgisayarınızın donanım parçalarının ne kadar ısındığı öğrenebilirsiniz. Bu program sayesinde donanım parçalarınızın anlık ısılarını öğrenebilirsiniz. CPUID HWMonitor adlı program bir ısı ve sistem voltajı öğrenme programıdır. Program sensör desteği olan tüm donanım parçalarının minimum, maksimum ve o anki ısı değerlerini göstermekte.

CPUID HWMonitor’ün 32bit ve 64bit işletim sistemlerinde çalışmakta daha önceleri iki farklı sürüm geliştirmiş olan program artık tek bir uygulama ile çalışıyor.

Programın birde HWMonitor PRO versiyonu mevcut ancak bunun için ücret ödemeniz gerekmekte bu programın diğer versiyona göre artıları aşağıda kısaca açıklanacaktır.

* Sensör etiketlerini değiştirebilme
* System Tray’e istenen sıcaklıkların atanması
* Remote (Uzaktan) Yönetim
* Sensör verilerinin kaydı
* PWM görüntüleme ve ayarlama

CPUID HWMonitor adlı programı indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız ve kuruluma başlayınız.

ftp://ftp.cpuid.com/hwmonitor/hwmonitor_1.17-setup.exe

Son Aramalar: bilgisayar parçalarının ısısı, bilgisayarın sıcaklığını nasıl öğreniriz, CPU sıcaklığını öğrenme, ekran kartı sıcaklığını öğrenme, harddisk sıcaklığını öğrenme, işlemci sıcaklığı

bilgisayar sıcaklıgını ölçme, pc nin sıcaklığını nasıl öğrenebilirim, bilgisayarın sıcaklığını ölçme, pc sıcaklık ölçme programı, ekran kartı sıcaklığı öğrenme, bilgisayarın ısısını ölçme, bilgisayar sıcaklığını öğrenme, notebook ısı ölçme programı, bilgisayar ısısını ölçme, pc sıcaklık ölçme

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver