cpu sıcaklığı işlemci işlemci sıcaklığı işlemci sıcaklığı nasıl öğrenilir

Etiketler: cpu, CPU ısısı nasıl öğrenilir, işlemci sıcaklığını gösteren program

İşlemci Sıcaklığı Nasıl Öğrenilir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

İşlemci Sıcaklığı Nasıl Öğrenilir

Bilgisayarınızın işlemcisinin fazla ısınması büyük bir problemdir bu hem sistem performansını etkilediği gibi hem de işlemcinizin zarar görmesine neden olur. Özellikle sisteminize overclock yaptıysanız fazla voltaj verdiğinizden işlemciniz fazlasıyla ısınacaktır. Şimdi tanıtacağımız ücretsiz yazılımlar ile işlemcinizin maksimum ısınma ayarına göre ayarlamak istediğinizde bilgisayarınızın çalıştığı sırada işlemci sıcaklığını öğrenebilme imkanı sunar ve zamanla ne kadar ısındığını takip edebilirsiniz.

CPUTempWatch

intel Core, Core 2, Core i3/i5/i7 ve Atom işlemcili sisteminizde işlemci sıcaklığını öğrenmek için CPUTempWatch isimli ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

http://www.withopf.com/tools/cputempwatch/cputempwatch-110.zip

Alternatif

CPU-Z 1.41

CPU-Z, işlemci, ön bellek, anakart ve bellek ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmanızı sağlayan başarılı bir uygulamadır. Herhangi bir kurulum gerektirmeyen CPU-Z ile örneğin işlemciniz ile ilgili pek çok detaya ulaşmanız mümkün. Oldukça basit bir arayüze sahip olan program tamamen ücretsizdir.

Yazılımın adı: CPU-Z 1.41
Lisans: Freeware
İşletim sistemi: Win XP/2000/9x/NT 4.0/Vista/Win 7
Dosya boyutu: 488.1kB

http://download.chip.eu/tr/CPU-Z-1.41_103141.html

Son Aramalar: cpu, CPU ısısı nasıl öğrenilir, cpu sıcaklığı, işlemci, işlemci sıcaklığı, işlemci sıcaklığı nasıl öğrenilir, işlemci sıcaklığını gösteren program

işlemci sıcaklığı, işlemci sıcaklığı nasıl öğrenilir, işlemcinin sıcaklığını nasıl öğrenebilirim, windows 7 işlemci sıcaklıgı, işlemci ısısını nasıl görebilirim, işlemci ısısı nasıl öğrenilir, işlemci sıcaklığını nasıl öğrenebilirim, bilgisayar ısı ölçer, işlemci nasıl öğrenilir, bilgisayar cpu sıcaklığı

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver