Çöp Adamlar Savaşı Ücretsiz İndir Paper Chase 2: The Darkening Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çöp Adamlar Savaşı Paper Chase 2: The Darkening Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Paper Chase 2: The Darkening Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hepimizin okuldayken defterlerimize çizdiği çöp adamların canlanmış versiyonları var karşımızda. Kahramanımız bir çöp adam. Düşmanları ne tesadüftür ki yine çöp adamlar. 2 boyutlu haritalarda ilerleyerek bitirmeye çalıştığınız bu güzel oyunda her an karşınıza çıkan çöp adamları döverek ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Ancak bu dövüşler bildiğimiz klasik dövüşlerden biraz farklı. Çünkü birbirinden farklı kombinasyonlar ile bir çok farklı vuruş ve hücum stili yapabiliyoruz. Ve adrenalin modu sayesinde de (F tuşu ile adrenalin moduna geçiliyor) Matrix‘vari hareketler ile düşmanları alt edebiliyoruz.

Farklı kombinasyonlar da oldukça güzel düşünülmüş. Bir harekette düşmanınızın çöp bacağını kopartıp bir silah olarak kullabiliyoruz. Veya aynı şekilde çöp kafasını kopartıp onu da yine bir silah gibi kullanma imkanı sunulmuş oyunda.

Oyun ücretsizdir. Ve eğlenceli zaman geçirebileceğiniz küçük bir oyundur.

Yön tuşları w, a, s, d ile ve vuruş tuşları da yön okları ile ilişkilendirilmiş. Yani biraz ters gelebilir. Ayarlayarak daha rahat edebilirsiniz. Ancak bu şekilde de oynanabiliyor çünkü alışma süresi çok kısa.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver