CoolNovo (eski ChromePlus) Ücretsiz İndir CoolNovo (formerly ChromePlus) Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

CoolNovo (eski ChromePlus) CoolNovo (formerly ChromePlus) Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CoolNovo (formerly ChromePlus) isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ChromePlus, Chrome tarayıcısına benzer bir tarayıcıdır ve Chrome’un yaptığı her şeyi yapar. Artı yönü ise sahip olduğu ek niteliklerden gelmektedir. Bunlardan bazıları, fare hareketleri, süper sürükleme, indirme yöneticisi, geliştirilmiş yer imleri, Internet Explorer sekmesi. Bunların yanında pek çok ek özelliği CoolNovo’yu kullandıkça keşfedeceksiniz.

ChromePlus kurulumunu yapan program en güncel durum için sürekli kontrol yapmaktadır. Bu kurulum sırasında Firefox’u kapatmanız önerilmektedir. Böylece tıpkı Chrome’da olduğu gibi CoolNovo da Mozilla’dan yer imlerini ve diğer ayarları almaktadır.

ChromePlus’ı indirdikten sonra Chrome tarayıcınızla aynı masaüstünde çalışmayı sürdürebilirsiniz. ChromePlus’ı Chrome tarayıcısından ayıran en belirgin özellik, ChromePlus yer imleri çubuğunda, Mozilla yer imleri çubuğunun da yer alıyor olması. Chrome tarayıcısı bu yer imleri otomatik olarak indirmemekte ve diğer yer imleri klasörüne atmakta. Ayrıca entegre olmuş bir arama çubuğu da göze çarpan diğer bir özellik.

Yeni versiyonla gelen özellikler:

Bazı durumlarda çökmeye neden olan hatalar onarıldı.
Bazı web siteleri ziyaret edildiğinde ortaya çıkan siyah parlama onarıldı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver